• +90 535 822 91 85

Hakkımda

Havas ilmi uzmanı-Esma-ül Hüsna ve Kutsal Kitapların derin sırları

“Biyoenerji Su Nötralizasyonu” tekniği kurucu – Biyoenerji Şifacısı

Evrensel Yaşam Koçu (Holistik Koçluk – Holistik Danışmanlık)

Profesyonel Yaşam ve Öğrenci koçu

N.L.P uygulayıcı

10 Ağustos 1969 doğumlu olup, Ispartalıyım. 39 yıldır Ankara da yaşamaktayım.

Yaratılışım itibariyle spritüel konulara ve bilime olan düşkünlüğüm beni, henüz çok genç yaşlarda; “Kişisel Gelişim”, “Psikoloji”, “Kuantum Fiziği”, “Biyoenerji”, “Tasavvuf”, “Esmâ ül Hüsnâ’nın sırları”, “Ebced ve Cifir İlmi” “Astroloji”, “Numeroloji”, gibi alanlara çekerek tüm varlığımı bu ilimlere adamama neden oldu. Doğal olarak kendimi henüz yirmili yaşlarda Psikolojik Danışmanlık ve şimdiki adıyla “Spritüel Koçluk” yaparken buldum. Bu yüzden öğrenimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamladığım Ortopedi alanındaki mesleğimi hiç yapmadım. Bu arada kişisel gelişim alanında piyasaya ilk çıkan ustalarla çalışarak uzun eğitimlerle uluslararası geçerliliği olan belgeler aldım. Yıllarca bu alandaki gelişmeleri izleyerek kendimi yetiştirmeye, geliştirmeye ve yenilemeye çalıştım. Hâlâ da çalışıyorum.

İdealistçe girdiğim Esmâ ül Hüsnâ ve Havas ilmini; hazır bir yerden almadığım, yanlış, hatalı ve eksik birçok kitaptan derlemediğim gibi ilmin en özüne ve en derinindeki mekanizmasına girebilmek için 29 yıl binlerce çalışma yaptım. Bu çalışmalar sonucunda binlerce keşifte bulunup, bu keşifleri deneylerle doğrulayıp emin olduktan, alanda uzmanlaştıktan sonra bugün yeni bir şeyler söylemek, bu ilme yeni bir şeyler eklemek, günümüzün bilimsel anlayışına göre açmak ve geliştirmek lazım mantığıyla çalışmalarıma devam ettim. Yıllardır bu konuda sadece özenle seçtiğim bazı kişilere bireysel eğitim semineri vermişken ortamdaki bilgi kirliliği ve kavram karmaşasına daha fazla dayanamayıp sorumluluk hissederek; kitaplar ve seminerler aracılığıyla halkımıza açılmaya karar verdim.

Biyoenerji çalışmalarımı Esmâ ilmiyle birleştirmek fikri; Esmâ enerjisinin Biyoenerjiye uygulanmasına dönüştü. Suyun enerjiyi tutma kapasitesini bildiğimden suya manyetik pas ve Biyoenerji yöntemiyle amaca yönelik ayet ve Esmâ enerjisi yüklemek konusunda yüzlerce deney yaparak; “Biyoenerji Su Nötralizasyonu” adını verdiğim, ‘auradan ve bedenin içindeki enerji kanallarından, çakralardan tüm negatif enerji ve etkileri yok eden’ bir yöntem geliştirdim. Bu suyun; kişinin doğduğu andan bugüne kadar almış olduğu her türlü negatif etkiyi nötrleyerek kişiyi rahatlatıp kendisine getirdiğini defalarca gözlemledim. Yük ne kadar çoksa değişim de o kadar çok oluyordu. Uygulama sonucunda kişinin çakra blokajları açılıyor, her türlü negatif varlığın ve enerjinin etkisinden çıkılıyor, böylece kişi kendisine geliyordu. Genellikle ağır vakaları psikiyatriste yönlendirsemde, bazı vakalarda bu tür kişilerde de tamamlayıcı tıp desteği olarak çok etkili olduğunu gözlemledim. Bu anlamda bazı psikolog ve psikiyatr kişilerin hastalarına, onlardan izin alarak bazen de paslaşarak çalıştığım vakalar oldu. Bunu gerekli gördüğümde danışmanlık hizmetim öncesinde ilk ön uygulama şeklinde veriyorum. İleride bu tür suları Biyoenerji Şifa Merkezlerinde görmek arzusundayım. Teklif ile Biyoenerji merkezlerine verebilir, bu konuda öğrenci yetiştirebilirim. Bu alanda bilimsel deneyler yapabilmek ve çalışabilmek için bazı üniversitelere yaptığımız başvurular, halen ilgili bölümün açılmasını bekliyor! Maalesef…

Esmâ-ül Hüsnâ alanında yazmış olduğum “Evren=Titreşim=Sayılar=Harfler=Esmâ ül Hüsnâ” ismindeki “TEMEL KİTAP” 9 Ekim 2015 tarihi itibariyle D&R internet sitesinde satışa sunulmaya başlanmıştır. Kitabevlerinden sipariş verebilir veya D&R- İdefix vb. internet sitelerinden temin edebilirsiniz.

Sahip olduğum bilgi ve birikimi; adına “Evrensel (Holistik)Yaşam Koçluğu” dediğim kendime has bir yöntem, kitaplar ve seminerler aracılığıyla hizmetinize sunmak için buradayım.

Selamlar, Sevgiler, Saygılar.

Muhammed Sadi