• +90 535 822 91 85

Hakkımda

Evrensel Yaşam Koçu (Holistik Koçluk-Holistik Danışmanlık)
Profesyonel Yaşam ve Öğrenci Koçu
NLP Uygulayıcısı
Havas İlmi Uzmanı -Metafizik Uzmanı (Esmâ ül Hüsna ve Kutsal Kitapların Derin Sırları)
Biyoenerji Su Nötralizasyonu Yöntemi Kurucusu
Biyoenerji Şifacısı
Koruyucu  Sağlık Danışmanı 

 

Yaratılışım itibariyle spiritüel konulara ve bilime olan düşkünlüğüm beni, henüz çok genç yaşlarda; “Kişisel Gelişim”, “Psikoloji”, “Kuantum Fiziği”, “Biyoenerji”, “Tasavvuf”, “Esmâ ül Hüsnâ’nın sırları”, “Ebced ve Cifir İlmi” “Astroloji”, “Nümeroloji”, gibi alanlara çekerek tüm varlığımı bu ilimlere adamama neden oldu. Doğal olarak kendimi henüz yirmili yaşlarda Psikolojik Danışmanlık ve şimdiki adıyla “Spiritüel Koçluk” yaparken buldum. Bu yüzden öğrenimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamladığım Ortopedi alanındaki mesleğimi hiç icra etmedim. Bu arada kişisel gelişim alanında piyasaya ilk çıkan ustalarla çalışarak uzun eğitimlerle uluslararası geçerliliği olan belgeler aldım. Yıllarca bu alandaki gelişmeleri izleyerek kendimi yetiştirmeye, geliştirmeye ve yenilemeye çalıştım.

İdealistçe girdiğim Esmâ ül Hüsnâ ve Havas ilminde  30 yıl binlerce çalışma yaptım. Bu çalışmalar sonucunda yüzlerce keşifte bulunup,  bu keşifleri deneylerle doğrulayıp emin olduktan ve alanda uzmanlaştıktan sonra “bugün yeni bir şeyler söylemek, bu ilme yeni bir şeyler eklemek, günümüzün bilimsel anlayışına göre açmak ve geliştirmek lazım mantığıyla” çalışmalarıma devam ettim. Yıllardır bu konuda sadece özenle seçtiğim bazı kişilere bireysel eğitim semineri vermişken ortamdaki bilgi kirliliği ve kavram karmaşasına daha fazla dayanamayıp sorumluluk hissederek; kitaplar ve seminerler aracılığıyla halkımızı aydınlatmaya  karar verdim.

Biyoenerji çalışmalarımı Esmâ ilmiyle birleştirmek fikri; Esmâ enerjisinin Biyoenerjiye uygulanmasına dönüştü. “Suyun enerjiyi tutma kapasitesini” bildiğimden suya manyetik pas ve Biyoenerji yöntemiyle amaca yönelik ayet ve Esmâ enerjisi yüklemek konusunda yüzlerce deney yaparak; “Biyoenerji Su Nötralizasyonu” adını verdiğim, ‘auradan ve bedenin içindeki enerji kanallarından, çakralardan tüm negatif enerji ve etkileri yok eden’ bir yöntem geliştirdim. Bu suyun; kişinin doğduğu andan bugüne kadar almış olduğu her türlü negatif etkiyi nötrleyerek kişiyi rahatlatıp kendisine getirdiğini defalarca gözlemledim. Yük ne kadar çoksa değişim de o kadar çok oluyordu. Uygulama sonucunda kişinin çakra blokajları açılıyor, her türlü negatif varlığın ve enerjinin etkisinden çıkılıyor, böylece kişi kendisine geliyordu. Genellikle ağır vakaları psikiyatriste yönlendirsem de bazı vakalarda bu tür kişilerde de tamamlayıcı tıp desteği olarak çok etkili olduğunu gözlemledim. Bu anlamda bazı psikolog ve psikiyatr kişilerin hastalarına, onlardan izin alarak bazen de paslaşarak çalıştığım vakalar oldu. Bunu gerekli gördüğümde danışmanlık hizmetim öncesinde ilk ön uygulama şeklinde veriyorum. İleride bu tür özel enerjiler yüklenmiş suları Şifahanelerde görmek arzusundayım. Teklif ile Biyoenerji merkezlerine verebilir, bu konuda öğrenci yetiştirebilirim (Dünyanın birçok yerindeki metafizik bilim laboratuvarlarında bu konularda bilimsel çalışmalar yapılırken bizlerin bu amaçla bazı üniversitelere yaptığımız başvurular, halen ilgili bölümün açılmasını bekliyor, maalesef…).

Sahip olduğum bilgi ve birikimi; adına “Evrensel (Holistik)Yaşam Koçluğu” dediğim kendime has bir yöntem, kitaplar ve seminerler aracılığıyla hizmetinize sunmak için buradayım.

 

                                                                                                                                 Muhammed Sadi