• +90 535 822 91 85

Hizmetler

Bize danıştığınızda sırtınızda 7 türlü yükle geliyorsunuz:

1.  Atalarınızdan genetik yolla size intikal etmiş RNA (DNA değil) hafıza kayıtlarının, “Bilinçaltının da altı” olarak sizi ister istemez etkilemesi…

2.  Astrolojik beyin açılımınızın bilincinizde oluşturduğu filtreler, algıda seçicilik ve seçmeyicilikler…

3.  Anne karnından bugüne gelene kadar duyduğunuz, gördüğünüz, hissettiğiniz ve yaşadığınız tüm olayları kaydederek; sanal gerçekliğinizi, kendinize has şartlanmalar ve korkularınızı oluşturan “Bilinçaltınız”…

4.  Belki birçok kısmı evrensel hakikatlere uygun olmayan bilgi ve inanç kalıpları…

5.  Enerji dengesizliğine bağlı olarak gelişmiş birtakım rahatsızlıklar… Negatif kişiler veya varlıkların etkisiyle oluşmuş kısa devreler, enerji-duygu–durum–davranış bozuklukları…

6.  Şu anki yaşamınızda çözümlenmesi gereken sorunlarınız: Aile, iş, çevre, eş, çocuk, para, huzur, denge, sınavlar, kaygılar, ayrılıklar, ihtiyaçlar ve aşmaya gücünüzün yetmediği her şey…

7. Üzerinizdeki yüklerden kurtularak doğru bilgi ve manevi destekle tekamül etmenizi istemeyen “şeytanların engellemeleri”..

Durum hâl böyle olunca, öncelikle bireyi bütünsel olarak analiz edip sorunun kaynağını “Doğru Tespit” etmek ve hemen akabinde sorunun aşılması için hangi alan veya alanlarda çalışılması gerektiğinin belirlenmesi gerekiyor.

Bu anlamda hizmetlerimi şöyle sıralayabilirim:

1. Evrensel Yaşam Koçluğu  (Holistik Koçluk): Bireyi tüm yönleriyle-çok boyutlu “yapılandırma” amacı taşıyan; “Profesyonel Yaşam Koçluğu”, “Spritüel Koçluk”, “Psikolojik Danışmanlık”, “NLP”, “Manevi Şifacılık – Biyoenerji Şifası”, “Esmâ ülHüsnâ” ve Havas İlmi gibi evrensel yüksek ilimler ışığında özel destek hizmetlerini kapsayan kendime has bir yöntem.

Danışmanlık, Mentörlük veya Rehberlik tarzında hizmet almak istemeyenlere, “Pro Koçluk” uygulamalarımız:

Profesyonel Yaşam Koçluğu: Tam Koçluk uygulaması…

Öğrenci Başarı Koçluğu: Öğrenmeyi öğrenmek. Öğrencinin bilinç ve bilinçaltının etkili yöntemlerle hedefe konuşlanması “Başarıya Koçluk”, Üniversiteye girme hazırlığında olan gençlere “Hedefe Koçluk”…

Liderlik-Yönetici Koçluğu::Yönetici statüsünde olanların liderlik yeteneklerini geliştirerek, hem kendilerini hem de çalışanlarını en iyi şekilde yönetebilmeleri ve hedefe konuşlayabilmelerine “Koçluk”

Partner Koçluğu: Eşler arası iletişim ve mutlu birlikteliği sağlamaya, aralarındaki her türlü sorunu aşabilmelerine “Koçluk”… (Partner-İlişki Danışmanlığı şeklinde hizmet almak isteyenlere “Esma ül Hüsna” desteğiyle…)

Ebeveyn Koçluğu: Ebeveynlerin çocuklarını anlamaları ve sağlıklı bir şekilde yönlendirebilmelerine “Koçluk”(çocuğun astrolojik haritası eşliğinde özel yöntemlerle…)

Sporcu ve Takım Koçluğu: Her türlü spor grubunun veya takımın başarısı için Profesyonel Koçluk uygulaması… Sporcunun “tam performans” yapılandırılması hizmeti. Bu hizmetimle Türk Futbolunu ve diğer spor dallarını iddialı olarak destekliyorum. Özel olarak hazırlanabilecek, sporcunun beyin-beden-zihin aktivitesini maksimuma çıkaran “BiyoenerjiSu” desteğimle de iddialıyım. Bunun etkisinden şüphe duyanlarla, noter huzurunda, hediyesi sonra verilmek üzere sözleşme yapabilirim.

Strateji Koçluğu: Kaos durumlarını kontrol ve yönetebilmeye “Koçluk” (Siyasetçilere özellikle tavsiye edilir.)

Hitabet ve İletişim  Koçluğu: Bireyi; aktif, rahat ve etkili konuşabilmesi amacıyla yapılandıran “Koçluk” hizmeti…

İş Yeri Koçluğu: Büyük firma ve Holding çalışanlarının korelasyonlu olarak hedefe konuşlanmasına, ve sinerji içinde çalışabilmelerine “Koçluk”…

Tüm firma çalışanlarına seminerler ve bireysel desteklerle…

 

2. “Kendini Tanı-Rabbini Tanı-Nefsini Tanı” (seni yöneten ve yönlendiren mekanizmayı tanı)

Bu amaçla Astrolojik doğum haritanızın çıkartılarak yorumlanması… İstenilirse “Esmâ ül Hüsnâ” yönüyle… Kişiliğinizi oluşturan ve sizi yönlendiren en güçlü ve birincil etken, (Rabbül Âlemin’in emrinde olan) “hiyerarşik Rab mekanizmasının” en alt ve en önemli basamağı olan Astrolojik beyin açılımınızdır.

3. Evrene ve hayata dair her türlü sorunuzun cevabını Hakikat İlmi ışığında vererek; sizi bilgilendiren Hakikat Danışmanlığı hizmeti… Böylece, gerçekle örtüşmeyen yorumlarınız ile boşuna acı çekmekten, yanlış düşünce, metot ve yöntemlerle vaktinizi boşa harcamaktan kurtulur; herhangi bir duruma en Doğru Tepki’yi verebilmenin bilgeliğine ulaşırsınız.

4. “Biyoenerji Su Nötralizasyonu”: Auranın “her türlü negatif enerji” yüklerinden arındırılması- “Nötrlenme işlemi“… (Bu alanda 30 yıldır bilimsel deneylerle çalışan Türkiye’nin ilk su kodlayıcısı olarak)…

(-2) + (+2) = 0 = Nötr

Hijyenik kaliteli suya “özel yöntemlerle” el değmeden yüksek yoğunlukta “NUR enerjisi-Rahmani enerji” yüklenmesiyle hazırlanır. Bu su hazırlandıktan sonra özel şartlarda korunur ve uygulama yapacak kişiye cam şişede verilir.

Kullanımı: Duruma göre 7-15 gün sabah ve akşam yarım kahve fincanı kadar içilir ve bu süre zarfında bir defaya mahsus olarak baş üzerinden (tepe çakradan alt çakralara doğru) yıkanma şeklinde sağ elle ovularak dökülür. Bu işlem sonucunda çakralardaki blokajlar tamamen açılır. Düğümler çözülür. Çakralar aktif olarak çalışmaya, meridyenlerde enerji düzenli olarak akmaya başlar. “Vücut enerjisinin düzene girmesi ise bağışıklık sisteminin güçlenmesi” demektir.

Günümüzde en önemli mesele; nöral aktivitede kısa devreler oluşturabilen bu tür negatif enerjilerin nötrlenmesidir.  Böylece kişi; kısa devreli beyin işlemleri ve bozuk enerji devinimlerinin meydana getirdiği bir takım tıbbi ve psikolojik rahatsızlıklarla sürünmekten kurtulacak, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürebilmenin birinci şartını yerine getirmiş olacaktır. Bu uygulama tamamlayıcı frekans tıbbı olarak bağışıklık sistemini dolaylı yoldan destekler. Blokajlar yüzünden tedaviye yanıt alınamayan tıbbi ve psikolojik vakalarda, tedaviden yanıt alınmasına yardımcıdır. Ancak  tıbbi tedavi değildir, lütfen, öncelikle mutlaka doktorunuza müracaat ediniz.

BiyoEnerjiSuNötralizasyonu; her türlü negatif enerji birikimini nötrlemesi hasebiyle en güçlü düzeyde nazar ve büyünün etkisini; beyinden, kandan, bedenin içindeki enerji kanallarından, sinir sisteminden ve auradan alabilmesi açısından son derece etkili bir uygulamadır. Bu anlamda hangi dinden ve milletten olursa olsun, cinni hâller yaşayan hastaların bu durumlarından en kısa zamanda kurtulmalarına vesile olur.

 Tek başıma zor şartlarda ve uzun sürelerde belli miktarda üretebildiğim BiyoenerjiSuNötrü’nü yetiştireceğim özel talebelerin desteğiyle çok miktarda üretilebilir ve biyoenerji merkezlerinde insanlığın hizmetine sunulabilir. En önemlisi Türkiye’de böyle bir ŞİFAHANE (hastahane değil; Şifa-hane) açmayı başarabilirsek bu tür rahatsızlıkların çok daha çabuk, etkili ve kolay bir şekilde iyileşmesini sağlayabilir, dolayısıyla Vatana, Ümmeti Muhammed’e, tüm insanlığa hizmet anlamında çok önemli ve lüzumlu bir iş yapmış oluruz. Bu amaçla şeytanın engellemelerine karşı iman ve irade koyarak (ki bu çalışmadan sadece şeytan ve hizmetkârları rahatsız olup engellemeye çalışabilir) beni arayacak kahraman yetkililer ve sermaye sahiplerine sesleniyor, destek bekliyorum.

Büyü-Sihir gibi ameller İslam’da kesin olarak yasaklanmasına rağmen  bilirkişinin bu tür etkileri yok etmek amacıyla çalışması-kişiyi bu dertten kurtarması “FARZ-I AYN” dır. Bu nedenle “Spritüel Dostlara; “âlem buysa buyurun size Nûr enerjisi” diyoruz…

5. PsikoBiyoenerji: Bilinçaltı temizliği ve bilinçaltının yeniden programlanması… Belli noktalara uygulanan biyoenerjetik manyetik pas ve kelimelerin gücü ile…

6. Bireysel Esmâül Hüsnâ Danışmanlığı: Herhangi bir sorununuzu aşmanız, herhangi bir hedefinize ulaşabilmeniz veya kişisel ve ruhsal olarak güçlenmeniz için “durumunuza özel Esmâ terkibinin belirlenmesi”, bütün yönleriyle uygulama bilgisinin verilmesi ve ” disiplin sürecinin amaca ulaşılıncaya kadar adım adım izlenerek desteklenmesi” hizmeti.

7. “Spiritüel Danışmanlık”: Ruhsal, enerjetik ve psişik yeteneklerini geliştirmek; auralarını yüksek frekanslı enerjilerle donatmak veya “manyetik kalkan oluşturarak korunmak” isteyenlere…

**********

 

Muhammed Sadi Bireysel Hizmetleri
1. Bireysel Esmâ ül Hüsnâ Danışmanlığı: Herhangi bir sorununuzu aşmanız, herhangi bir hedefinize ulaşabilmeniz veya kişisel ve ruhsal olarak güçlenmeniz için “durumunuza özel Esmâ terkibinin belirlenmesi”, bütün yönleriyle uygulama bilgisinin verilmesi ve ” disiplin sürecinin amaca ulaşılıncaya kadar adım adım izlenerek desteklenmesi” hizmeti (gerekirse Havas İlmi desteğiyle).

2. Doğum tarihiniz itibariyle yaratılış özelliklerinizi – beyin açılımınızı – Esmâ terkibinizi gösteren astrolojik haritanızın çıkartılarak Esmâ düzeyinde yorumlanması, analiz edilmesi – (Kendini tanı-Nefsini tanı -Rabbini tanı hizmeti)

3.  İstediğin Yeteneğe Sahip Ol Hizmeti: İstediğiniz alanda istediğiniz yeteneği geliştirmek (veya istemediğiniz negatif özelliklerinizi yok etmek) anlamında tam olarak “kişisel gelişim ve değişim” hizmeti
4. “Biyo Enerji Su Nötralizasyonu” Hizmeti: Auradan, Çakralardan ve bedenin içinden (kanda ve sinir sisteminde dolaşan) “her türlü negatif etki ve enerjinin ve hatta negatif varlıkların” temizlemesi işlemi (nötürlenme/sıfırlanma/resetlenme işlemi) Türkiye de su kodlama konusunda ilk konuşan  ve 30 yıldır (Yüzlerce şahitle) su kodlaması yapan öncü kişi olarak (Su kodlamanın bilinmeyen  çok yönlü incelikleri vardır. Taklitlerden sakınınız!).
5.  “PsikoBiyoenerji” uygulaması ile bilinçaltınızdan her türlü negatif kaydın silinmesi ve bilinçaltının pozitif yönde programlanması hizmeti
6.   Evrensel yaşam Koçluğu (Holistik Koçluk ve Danışmanlık)
7.   Profesyonel Yaşam ve Öğrenci Koçluğu

hizmetlerini içerir.