• +90 535 822 91 85

Seminerler

Eğitimler  artık sâdece bireysel olarak  veya birkaç kişilik gruplar şeklinde özel istek üzerine yapılacaktır (Online eğitim yapmayı  düşünmüyorum.).
                                                                                                    GENİŞLETİLMİŞ VE YENİDEN DÜZENLENMİŞ  2 GÜNLÜK EĞİTİM
DOĞRU BİLGİ  1. AŞAMA 
(Katılım belgesi ve kitap hediyeli)
“EVREN=TİTREŞİM=HARFLER=SAYILAR=ESM ÜL HÜSN”

Her şeyin ışık ve enerji, evrenin de titreşen dalgalar okyanusu olduğunun kesin olarak ispatlandığı şu günlerde amaçlarımıza ulaşabilmek için başvurabileceğimiz en güçlü “ilmî sebep” Esmâ ül Hüsnâ frekanslarıdır (diğer yöntemlerden çok daha hızlı ve etkili olarak).

Esmâ titreşim mekanizması “Evren Yüksek Matematiğini” kullanır (Ebced ve Cifir ilmi). Evrensel matematiğe göre kodlanmış Esmâ titreşimleri evren sistemine paralel olarak yaratılmış insana evren üzerinde tasarruf edebilmesi için hizmet verir.

Esmâ ül Hüsnâ titreşimlerini Evren’e ses titreşimlerimiz, beyin dalgalarımız ve kalp manyetik alanımız aracılığıyla yollayarak biiznillah tüm etik arzularımıza ulaşabiliriz.

Her türlü negatif enerji ve varlığın tesirinden korunabilmemiz için ya aura titreşimimizi yükselterek çevremizde güçlü bir manyetik kalkan oluşturabilmemiz ya da pozitif bir enerji kaynağından devamlı olarak beslenmemiz gerekir. Auramızı bu düzeye getirebilmenin en kısa yolu ise birtakım disiplinlerle Esmâ ve âyet okumaları yapmaktır.

En büyük güç olduğu için ustaları bu konuyu halka açmamış, açsalar da yüzeysel olarak geçiştirmişler, halkın yanlış ve kötü niyetli kullanacağı fikri ile esirgemişlerdir.

Zamanımız az ve işimiz çokken dahili ve harici bedbahtlar bizleri maddi-manevi bitirmek amacıyla çok yönlü ve boyutlu, görünür görünmez saldırılar düzenlerken biran önce tüm bunlardan korunmak, uyanmak, bilinçlenmek, güçlenmek, “birlik olmak” ve “kendimizdeki potansiyeli aktive ederek” dinamik hâle gelmemiz gerekiyor.

Bu amaçla sizlere sunduğumuz “Bilgelik Yolu-Doğru Bilgi” öğretimizin ilk temel aşaması olan seminer; BİLGİ’ yi evrensel bir formül üzerinden başlangıçtan sona doğru sırasıyla -bir kavram haritası üzerinden- işlerken hem her şeyin Esmâ ül Hüsnâ ile bağlantısını açıkça ortaya koymakta hem de Esmâ ilmini en doğru ve etkili şekilde kullanabilmenin bilgisini vermektedir.

Umarım sizin de nasibiniz vardır ve vaktiniz gelmiştir.

Selamlar, sevgiler, saygılar.

Eğitmen: Muhammed Sadi

Not1: Eğitim seminerine katılanlara seminer özeti olarak kitap verilecektir.

Not2: 2. ve 3. düzey eğitim seminerlerinde işlenecek olan derin bilgilerin anlaşılabilmesi ve değerlendirilebilmesi için 1. temel düzey eğitim seminerini almış olmak şarttır. 2. düzey eğitim seminerlerine yalnızca 1.düzey temel eğitimden geçmiş bireyler kabul edilecektir.

Bireysel veya grup olarak eğitim semineri almak isteyenler  05358229185  nolu telefonu arayarak taleplerini iletebilirler.

Eğitim Adresi: Anlaşmalı ofisler
Muhammed Sadi Bireysel Hizmetleri:

        1.  Bireysel Esmâ ül Hüsnâ Danışmanlığı: Herhangi bir özel amacınıza ulaşabilmeniz veya herhangi bir sorununuzu aşabilmeniz için-tamamen size ve durumunuza özel “Esmâ Terkibi” nin belirlenmesi ve hedefinize ulaşıncaya kadar desteklenmesi hizmeti (gerekirse Havas İlmi desteğiyle…).

          2.   Astrolojik Harita Analiziniz: Doğum tarihiniz itibariyle beyin açılımınızı-Yaratılış özelliklerinizi-gösteren astrolojik haritanızın çıkartılarak Esmâ düzeyinde yorumlanması, analiz edilmesi (Kendini tanı-Nefsini tanı-Rabbini tanı hizmeti)
          3.   İstediğin Yeteneğe Sahip Ol Hizmeti: İstediğiniz alanda istediğiniz yeteneği geliştirmek, istemediğiniz özelliklerinizi yok etmek anlamında; tam olarak “kişisel gelişim ve değişim” hizmeti…
          4.  “Biyo Enerji Su Nötralizasyonu” Hizmeti: Auradan, çakralardan ve bedenin içinden (kanda ve sinir sisteminde dolaşan) her türlü negatif etki ve enerjinin temizlemesi işlemi (Nötrlenme, sıfırlanma, resetlenme işlemi)…  Türkiye’de 30 yıldır su kodlama konusunda çalışmalar yapan ilk öncü kişi olarak (Su kodlamanın bilindik ve bilinmedik çok yönleri vardır! Taklitlerden sakınınız.).
          5. “PsikoBiyoenerji”  uygulaması ile bilinçaltınızdan her türlü negatif kaydın silinmesi ve  pozitif konuşlanması hizmeti.
          6.  Evrensel yaşam Koçluğu (Holistik Koçluk ve Danışmanlık)
          7.  Profesyonel Yaşam ve Öğrenci Koçluğu hizmetlerini içerir.