• +90 535 822 91 85

Seminerler

2013 yılından beri çoğunlukla toplu olarak yapmış olduğumuz eğitim seminerlerini pandemi süreci nedeniyle sâdece yüz yüze bireysel eğitim veya özel istek üzerine birkaç kişilik grup eğitimi şeklinde yapma kararı aldım (25 yıldır ortama sunduğum birçok özgün bilginin izinsizce alındığını ve çarpıtılarak kullanıldığını gördüğümden ve diğer birtakım nedenden Online eğitim yapmayı  düşünmüyorum.).
GENİŞLETİLMİŞ VE YENİDEN DÜZENLENMİŞ 2 GÜNLÜK EĞİTİM
DOĞRU BİLGİ  1. AŞAMA
(Katılım belgesi ve kitap hediyeli)
“EVREN=TİTREŞİM=HARFLER=SAYILAR=  ESM ÜL HÜSN”

Her şeyin ışık ve enerji, evrenin de titreşen dalgalar okyanusu olduğunun kesin olarak ispatlandığı şu günlerde amaçlarımıza ulaşabilmek için başvurabileceğimiz en güçlü “ilmî sebep” Esmâ ül Hüsnâ frekanslarıdır (diğer yöntemlerden çok daha hızlı ve etkili olarak).

Esmâ titreşim mekanizması “Evren Yüksek Matematiğini” kullanır (Ebced ve Cifir ilmi). Evrensel matematiğe göre kodlanmış Esmâ titreşimleri evren sistemine paralel olarak yaratılmış insana evren üzerinde tasarruf edebilmesi için hizmet verir.

Esmâ ül Hüsnâ titreşimlerini Evren’e ses titreşimlerimiz, beyin dalgalarımız ve kalp manyetik alanımız aracılığıyla yollayarak biiznillah tüm etik arzularımıza ulaşabiliriz.

Her türlü negatif enerji ve varlığın tesirinden korunabilmemiz için ya aura titreşimimizi yükselterek çevremizde güçlü bir manyetik kalkan oluşturabilmemiz ya da pozitif bir enerji kaynağından devamlı olarak beslenmemiz gerekir. Auramızı bu düzeye getirebilmenin en kısa yolu ise birtakım disiplinlerle Esmâ ve âyet okumaları yapmaktır.

En büyük güç olduğu için ustaları bu konuyu halka açmamış, açsalar da yüzeysel olarak geçiştirmişler, halkın yanlış ve kötü niyetli kullanacağı fikri ile esirgemişlerdir.

Zamanımız az ve işimiz çokken dahili ve harici bedbahtlar bizleri maddi-manevi bitirmek amacıyla çok yönlü ve boyutlu, görünür görünmez saldırılar düzenlerken biran önce tüm bunlardan korunmak, uyanmak, bilinçlenmek, güçlenmek, “birlik olmak” ve “kendimizdeki potansiyeli aktive ederek” dinamik hâle gelmemiz gerekiyor.

Bu amaçla sizlere sunduğumuz “Bilgelik Yolu-Doğru Bilgi” öğretimizin ilk temel aşaması olan seminer; Bilgi’yi evrensel bir formül üzerinden  bir kavram haritası ile işlerken hem her şeyin Esmâ ül Hüsnâ ile bağlantısını açıkça ortaya koymakta hem de Esmâ ilmini en doğru ve etkili şekilde kullanabilmenin bilgisini vermektedir.

Umarım sizin de nasibiniz vardır ve vaktiniz gelmiştir.

Selamlar, sevgiler, saygılar.

Eğitmen: Muhammed Sadi

Not1: Eğitim seminerine katılanlara seminer özeti olarak kitap verilecektir.

Not2: İleri düzey eğitim seminerine ancak bu ilk düzey eğitim semineri alanlar katılabilecektir.

Bireysel veya grup olarak eğitim semineri almak isteyenler  0535 822 9185  numaralı telefonu arayarak taleplerini iletebilirler. Eğitim seminerini  kendinizi rahat hissedeceğiniz bir adreste veya anlaşmalı olduğum “bazı kurumlarda” almayı tercih edebilirsiniz…