• +90 535 822 91 85

Kitaplar

                                                              KİTAP ÇALIŞMALARI

1.   “Evren = Titreşim = Harfler = Sayılar = Esmâ ül Hüsnâ” isimli  kitabımız 100 sahife kadar genişletilmiş ve  revize edilmiş 3. yeni baskısı ile  yakında tüm internet kitabevlerinde.  

Not: Stokta kalmamış ve yeniden basılmasını engellemiş olduğum 2015 tarihli ilk baskı hâlâ bazı kitap sitelerinde görülmektedir. Bu durum yeni kitabın bulunmasında ve temininde zorluklara neden olmaktadır. Lütfen kitabı Evren=Titreşim=Sayılar olarak değil, 2021 baskısı olan yeni İsmiyle Evren=Titreşim=Harfler… olarak aratınız ve internet kitabevlerinden alamazsanız yayıneviyle bağlantıya geçiniz.

Not2:  Evrensel  büyük bir formül üzerinden içinde 40 ilmin  temellerinin gizli ve açık olarak işlendiği  özet niteliğindeki bu kitap  mutlaka adım adım, sabırla ve tam anlayarak-araştırarak  okunmalıdır. Bir akademisyen arkadaşım, bu kitabın her sayfasının açılarak üniversitede okutulması durumunda 4 yıllık bir eğitim gerektireceğini  hesaplamıştı.  Kitabın millete, vatana, ümmete kısaca tüm insanlığa hayırlı olması temennisiyle. Vesselâm

Not3: 1. Baskı eski kitabı -sms ile bana ulaşarak verdiğim adrese- gönderen kişilere, yeni kitabı  ücretsiz olarak göndermekteyim!..

2. Esmâ ül Hüsnâ 2
3. Kişisel ve Ruhsal Gelişim -7 Bilinç Düzeyi (Çıkış Tarihi: ?)
4. Hurufu Mukattaa Ayetlerin Sırları (Çıkış Tarihi:?)
İslâm tarihinde duyulmamış ve daha önce hiç yazılmamış bilgiler ve sırlar ihtiva eden derin bir eser…
5. Evrensel Yaşam Koçluğu

Halkımız hazır oldukça daha da derinleşerek açılacak ilimler…