• +90 535 822 91 85

Kitaplar

                                                              KİTAP ÇALIŞMALARI

1.   “Evren = Titreşim = Harfler = Sayılar = Esmâ ül Hüsnâ” isimli  kitabımız 100 sahife kadar genişletilmiş ve  revize edilmiş 3.  baskısı ile hizmetinize sunulmuştur.

Not: Stokta kalmamış ve yeniden basılmasını engellemiş olduğum 2015 tarihli ilk baskı ve 2021 yılına ait 2. baskı hâlâ bazı kitap sitelerinde görülmektedir. Bu durum yeni kitabın bulunmasında ve temininde zorluklara neden olmaktadır. Lütfen kitabı Evren=Titreşim=Sayılar olarak değil, Gülnar Yayınlarından çıkan 2023 baskısı olan yeni İsmiyle Evren=Titreşim=Harfler… olarak aratınız.   İnternet kitabevlerinden alamazsanız lütfen yayıneviyle bağlantıya geçiniz.

https://www.gulnaryayinlari.com/urun/evrentitresimharflersayilaresmaul-husna/

0532 375 60 88 numaralı hattan sipariş oluşturabilirsiniz.

Gülnar Yayınevi Bildirisi: Web sitemize özel kargo dahil  82 TL.

GÜLNAR YAYINLARI

İzmir 1 Cad. 9/14 (Halilbey İş Merkezi) 

Kat:4 No:14 Kızılay – Çankaya / Ankara

Cep    :  +90 (532) 375 60 88

E-mail : gulnaryayinlari@gmail.com

Web : https://www.gulnaryayinlari.com/

 

Not2:  Evrensel  büyük bir formül üzerinden  40 ilmin  temellerinin gizli ve açık olarak işlendiği  özet niteliğindeki bu kitap  mutlaka adım adım, sabırla ve tam anlaşılarak (bilinmeyen veya anlaşılamayan konular araştırılarak) okunmalıdır. Bir akademisyen arkadaşım, bu kitabın her sayfasının açılarak üniversitede okutulması durumunda 4 yıllık bir eğitim gerektireceğini  hesaplamıştı.  Kitabın millete, vatana, ümmete ve tüm insanlığa hayırlı olması temennisiyle. Vesselâm

Not3: Kitabın 2015 yılında yapılmış olan ilk baskısını -sms ile bana ulaşarak verdiğim adrese- gönderen kişilere,  kitabın yeni genişletilmiş ve revize edilmiş baskısını  ücretsiz olarak göndermekteyim!..

2. Esmâ ül Hüsnâ 2
3. Kişisel ve Ruhsal Gelişim -7 Bilinç Düzeyi (Çıkış Tarihi: ?)
4. Hurufu Mukattaa Ayetlerin Sırları (Çıkış Tarihi:?)
İslâm tarihinde duyulmamış ve daha önce hiç yazılmamış bilgiler ve sırlar ihtiva eden derin bir eser…
5. Evrensel Yaşam Koçluğu

Halkımız hazır oldukça daha da derinleşerek açılacak ilimler…